560. Konvolut kreseb - 5 kusů

Autor: František Doubrava
(1901 Litovel - 1975 Brno)

signováno vpravo dole, konvolut - 5 kusů
Technika: kresba na kartonu
Šířka: 18 cm, výška: 17 cm, rámování: volné listy

Konec dražby: 10.02.2020 19:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč