142. Maskovice
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 12 cm, výška: 12 cm, rámování: 24 x 25 cm
Konec dražby: 02.03.2020 21:20 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč