141. Návrh interiéru II.
signováno vpravo dole pod paspartou, mírně pomačkaný papír, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 49 cm, výška: 37 cm, rámování: 48 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.06.2021 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč