95. Večerní městečko

Autor: Alois Wierer
(1878 Praha - 1945 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu štítky, původní rámování
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 80 cm, rámování: 90 x 130

Konec dražby: 17.12.2019 20:33 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 6 500 Kč