1160. Dívka na louce
Autor: Kristína Zathurecká
(1975 Slovensko)
signováno vpravo dole, rámováno
Šířka: 60 cm, výška: 60 cm, rámování: 67 x 67 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč