Dívka na louce

Autor: Kristína Zathurecká
(1975 Slovensko)

signováno vpravo dole, rámováno
Šířka: 60 cm, výška: 60 cm, rámování: 67 x 67 cm

Konec dražby: 17.09.2019 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč