1162. Pozdní léto na Soláni
Autor: Jan Zůbek
(1920 Rožnov pod Radhoštěm - ?)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, na reverzu autorský štítek
Technika: kvaš, datace: 1982
Šířka: 100 cm, výška: 44 cm, rámování: 57 x 113 cm
Konec dražby: 10.02.2020 21:13 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč