51. Pozdní léto na Soláni

Autor: Jan Zůbek
(1920 Rožnov pod Radhoštěm - ?)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, na reverzu autorský štítek
Technika: kvaš, datace: 1982
Šířka: 100 cm, výška: 44 cm, rámování: 57 x 113 cm

Konec dražby: 17.09.2019 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč