51. Pozdní léto na Soláni
Autor: Jan Zůbek
(1920 Rožnov pod Radhoštěm - ?)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, na reverzu autorský štítek
Technika: kvaš, datace: 1982
Šířka: 100 cm, výška: 44 cm, rámování: 57 x 113 cm
Konec dražby: 17.09.2019 20:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč