53. Květina ve džbánu

Autor: Stanislav Menšík
(1912 Svatý Kopeček - 1970 Olomouc)

signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel stříbrném rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1954
Šířka: 61 cm, výška: 80 cm, rámování: 97 x 78

Konec dražby: 17.09.2019 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 300 Kč