53. Květina ve džbánu
Autor: Stanislav Menšík
(1912 Svatý Kopeček - 1970 Olomouc)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel stříbrném rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1954
Šířka: 61 cm, výška: 80 cm, rámování: 97 x 78
Konec dražby: 17.09.2019 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 300 Kč