54. Kristus
Autor: František Bohumil Doubek
(1865 České Budějovice - 1952 Nový Jičín)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 89 cm, rámování: 98 x61 cm
Konec dražby: 17.09.2019 20:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč