142. 3 kusy grafik
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno, různé rozměry
Technika: mědirytina, datace: 1929
Šířka: 8 cm, výška: 10,5 cm, rámování: 16,5 x 11,5 cm
Konec dražby: 30.11.2021 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč