Hradčany

Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 76 cm

Konec dražby: 07.04.2020 21:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč