22. Snopy

Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 63 cm, rámování: 77 x 62 cm

Konec dražby: 06.12.2017 18:21

Dosažená cena: neprodáno

Vyvolávací cena: 1 000 Kč