27. Pohled na Hradčany
Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)
signováno vpravo dole.
Technika: olej na plátně
Šířka: 96 cm, výška: 64 cm, rámování: 78 x 110 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.12.2017 18:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč