6. Snopy
Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 63 cm, rámování: 77 x 62 cm
Konec dražby: 10.11.2020 20:06 SEČ
Dosažená cena: neprodáno
Vyvolávací cena: 1 000 Kč