84. Chalupy
Autor: Jaroslav Holeček
(1902 Kročehlavy - 1957 Krkonoše)
signováno vpravo dole, karton vypouklý a na jednom místě spravovaný, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 68,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 58,5 x 80,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 20.07.2021 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč