56. U nemocné

Autor: Grabriel Max
(1840 Praha - 1915 Mnichov)

starý tisk, zaskleno v rámu, signováno v tisku
Technika: litografie
Šířka: 47 cm, výška: 32 cm, rámování: 41 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 17.09.2019 20:25 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč