121. Kytice ve váze
Autor: Václav Pavlík
(1901 Černilov - 1966 Poříčí nad Sázavou)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno a zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 66 cm, rámování: pošk. 80 x 64 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč