Zátiší s květinami

Autor: Václav Pavlík
(1901 Černilov - 1966 Poříčí nad Sázavou)

signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 50,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 54 x 64 cm

Konec dražby: 11.10.2022 19:17 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč