4. Zátiší s květinami
Autor: Václav Pavlík
(1901 Černilov - 1966 Poříčí nad Sázavou)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 50,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 54 x 64 cm
Konec dražby: 11.10.2022 19:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč