49. Velká kytice
Autor: Václav Pavlík
(1901 Černilov - 1966 Poříčí nad Sázavou)
Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 65 cm, výška: 96 cm, rámování: 99 x 68 cm
Konec dražby: 05.01.2022 19:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč