1144. Za stromy

Autor: Ivan Gruber
(1929 Martin (Slovensko))

na reversu vystavovatelské razítko, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 31 cm, výška: 27 cm, rámování: 29,5 x 33 cm

Konec dražby: 10.02.2020 21:10 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč