57. Chalupy

Autor: Karel Jan Sigmund
(1897 Mělník nad Labem - 1959 Heřmanův Městec)

signováno vlevo dole, rámováno, ranná práce v secesním duchu
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 22 cm, rámování: 27 x 23,5 cm

Konec dražby: 05.10.2020 20:28 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč