67. V zimě

Autor: Karel Jan Sigmund
(1897 Mělník nad Labem - 1959 Heřmanův Městec)

signováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 49 cm, výška: 32 cm, rámování: 51,5 x 68,5 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:36 SELČ

Zbývá: 1d 5h 10m 40s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč