7. Pod vodopádem
Autor: Pehr Gustaf Von Heideken
(1781 Stockholm - 1864 Stockholm, Švédsko)
signováno a datováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1808
Šířka: 45 cm, výška: 33 cm, rámování: 45 x 57 cm
Stav: odborně restaurováno
Konec dražby: 15.03.2021 20:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč