143. Osamělý strom
signováno tužkou vpravo dole, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 38 x 48,5 cm
Stav: poškozený rám
Konec dražby: 05.01.2022 20:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 350 Kč