Radechová u Náchoda

Autor: Emil Tylš
(1906 Kramolnas - 1973 Náchod)

Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blndel rámu, zaskleno
Technika: olej na překližce, datace: 1944
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: pošk. 67,5 x 83 cm

Konec dražby: 01.03.2021 20:18 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč