19. Radechová u Náchoda
Autor: Emil Tylš
(1906 Kramolnas - 1973 Náchod)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu, zaskleno
Technika: olej na překližce, datace: 1944
Šířka: 65 cm, výška: 50 cm, rámování: pošk. 67,5 x 83 cm
Konec dražby: 01.03.2021 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč