73. Pohled na Náchod
Autor: Emil Tylš
(1906 Kramolnas - 1973 Náchod)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1947
Šířka: 69,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 64 x 84 cm
Konec dražby: 17.09.2019 20:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč