73. Hrubá Lhota na Vsetínsku

Autor: František Bohuslav Blažek
(1879 Praha - ?)

signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1937
Šířka: 68 cm, výška: 54 cm, rámování: 72 x 87 cm

Konec dražby: 17.09.2019 20:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč