75. Žánrová scéna
Autor: Hans Kaiser
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 37,5 cm, výška: 57 cm, rámování: 73 x 57 cm
Konec dražby: 17.09.2019 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč