Chalupa

Autor: Jiří Krejčí
(1899 Praha - 1977 Chřibská)

signováno vpravo dole, paspartováno a rámováno
Technika: tempera, materiál: karton
Šířka: 33 cm, výška: 24 cm, rámování: 52 x 58 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 13.09.2021 21:42 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč