280. Krajina

Autor: Jiří Krejčí
(1899 Praha - 1977 Chřibská)

signováno a datováno vpravo dole, pošk. rám
Technika: olej na sololitu, datace: 1955
Šířka: 62 cm, výška: 45 cm, rámování: 62 x 79 cm

Konec dražby: 09.06.2020 22:19 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč