77. Krajina
Autor: Jiří Krejčí
(1899 Praha - 1977 Chřibská)
signováno a datováno vpravo dole, pošk. rám
Technika: olej na sololitu, datace: 1955
Šířka: 62 cm, výška: 45 cm, rámování: 62 x 79 cm
Konec dražby: 17.09.2019 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč