78. Řeka při západu slunce
Autor: Rudolf Hlaváček
(1878 Praha - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 48 cm, výška: 63 cm, rámování: 74 x 59 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 17.09.2019 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč