Lesní zátiší

Autor: Anna Turková
(1898 Praha - ?)

signováno a datováno vlevo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1924
Šířka: 53 cm, výška: 67,5 cm, rámování: 73 x 59 cm

Konec dražby: 18.09.2019 19:54 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč