144. Oldřich Pilz - Hory
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 1934
Šířka: 100,5 cm, výška: 71 cm, rámování: 88,5 x 118,5
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 10.02.2020 18:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 900 Kč