144. Struktury
Nesignováno, rámováno
Šířka: 30 cm, výška: 29 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 29.11.2021 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč