182. Dostihy
Autor: Vladimír Doležel
(1932 Míškovice - 2006)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 25,5 cm, výška: 16,5 cm, rámování: 33 x 43
Konec dražby: 09.01.2023 21:35 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč