199. Geometrická abstrakce

Autor: Vladimír Doležel
(1932 Míškovice - 2006)

na reversu razítko galerie Mazur, vlevo dole 1. stav autorský tisk, vpravo dole datováno a signováno, paspartováno
Technika: dřevoryt, datace: 1972
Šířka: 16 cm, výška: 17 cm, rámování: pasparta: 30 x 28 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 22:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč