144. W. J. Černý - Pohled na zříceniny
signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondel rámu
Technika: olej na sololitu, datace: 1969
Šířka: 38,5 cm, výška: 48 cm, rámování: 65 x 56 cm
Konec dražby: 05.05.2020 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč