Šípkové růže

Autor: Eva Milotová
(1949)

signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno
Šířka: 28 cm, výška: 18 cm, rámování: 40 x 49 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:52 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč