317. Šípkové růže
Autor: Eva Milotová
(1949)
signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno
Šířka: 28 cm, výška: 18 cm, rámování: 40 x 49 cm
Konec dražby: 11.05.2020 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč