41. Šípkové růže

Autor: Eva Milotová
(1949)

signováno dole uprostřed, paspartováno, zaskleno
Šířka: 28 cm, výška: 18 cm, rámování: 40 x 49 cm

Konec dražby: 19.09.2019 20:10 SELČ

Zbývá: 1d 4h 10m 40s

Vyvolávací cena: 800 Kč