Kytice

Autor: Božena Mathauserová
(1907 Praha - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 30 cm, rámování: 46 x 36 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.09.2019 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč