U řeky

Autor: Otta Schüller
(1886 Praha - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 28 cm, rámování: 47 x 53 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč