37. U řeky
Autor: Otta Schüller
(1886 Praha - ?)
signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 28 cm, rámování: 47 x 53 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč