Pohled na Lipnici

Autor: F.A. Tužinský
(1879 Liberec - ?)

signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 90 cm, výška: 67 cm, rámování: 87 x 110 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 900 Kč