179. Pohled na ulici v Příbrami

Autor: Svatopluk Havrlík
(1908 Bavorov - 1966 Praha)

lavírovaná kresba, signováno vlevo dole, datováno 46, paspartováno
Technika: kresba na kartonu, materiál: karton, datace: 1946
Šířka: 30 cm, výška: 44 cm, rámování: 66 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.04.2018 21:02 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč