50. Portrét dívky

Autor: Vilém Preis
(1851 Praha - ?)

na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 1874
Šířka: 40 cm, výška: 52 cm, rámování: 68 x 56 cm

Konec dražby: 18.09.2019 20:19 SELČ

Zbývá: 0d 4h 7m 7s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč