50. Portrét dívky
Autor: Vilém Preis
(1851 Praha - ?)
na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 1874
Šířka: 40 cm, výška: 52 cm, rámování: 68 x 56 cm
Konec dražby: 18.09.2019 20:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč