111. Portrét dívky
Autor: Vojtěch Hynek Popelka
(1888 Praha - 1961 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 1912
Šířka: 34 cm, výška: 38 cm, rámování: 45 x 41 cm
Konec dražby: 16.11.2021 19:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč