Zimní řeka

Autor: Ludvík Dobeš
(1914 Mokrůvky (Břeclav) - 1979)

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 47 cm, rámování: 58 x 72 cm

Konec dražby: 08.06.2020 22:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč